header-object

mGrip - Jemný Gripper

Soft Robotics

mGrip umožňuje rýchlu stavbu nástrojov s neobmedzenými konfiguráciami a rozstupmi prstov, vďaka tomu je nasadené týchto uchopovačov mimoriadne rýchle a jednoduché. Každá súprava mGrip je vybavená komponentmi, na vytvorenie, overenie a inštaláciu systémov, ktoré sú pripravené na výrobu v priebehu niekoľkých minút. V kombinácii s riadiacou jednotkou Soft Robotics, mGrip gripper môže dosiahnuť až 3-4 cykly za sekundu.

breadApples 01Soft Robotics Eggs 01

 

 

Riadiaca jednotka SRCU-G2

New SRCU on white 

Vysokorýchlostný (> 3 Hz) regulátor s milisekundovou presnosťou zaisťuje opakované a spoľahlivé činnosti. Kompatibilný so všetkými komerčnými riadiacimi jednotkami robotov na trhu, riadiaca jednotka Soft Robotics Generation 2 poskytuje integráciu na kľúč; nie sú potrebné žiadne ďalšie komponenty alebo riadiaci hardvér. Označenie CE, FCC kompatibilné, IP65.

PDF 
Riadiaca jednotka SRCU-Mini
SRCU Mini+ +topSRCU-Mini je kompaktný a umžnuje ukotvenie na DIN lištu. Je navrhnutý tak, aby sa zmestil do vašej existujúcej riadiacej skrine a zároveň ponúkol opakovateľné a spoľahlivé vysokorýchlostné riadenie (> 3 Hz) s presnosťou milisekúnd. (2) Analógové vstupy 4-20mA pre ovládanie sily priľnavosti a veľkosť otvárania vám poskytujú úplnú voľnosť ovládania uchopovača prostredníctvom analógového vstupu v reálnom čase z vášho HMI. Označenie CE, FCC kompatibilné, IP40.
PDF 

S.D.A. s.r.o.  –  autorizované zastúpenie Soft Robotics pre Slovensko